Zajęcia edukacyjne dla uczniów - Na kogo czeka praca? Wybrane problemy rynku pracy w Łodzi i regionie Jedna godzina lekcyjna / konsultacja grupowa

Nr szybkiej informacji: 
132
Adresat: 
Uczniowie siódmych i ósmych klas szkół podstawowych oraz uczniowie szkół ponadpodstawowych
Informacja o wydarzeniu: 

 

Oferta Obserwatorium Rynku Pracy dla Edukacji
 
ZAJĘCIA EDUKACYJNE DLA UCZNIÓW – NA KOGO CZEKA PRACA? WYBRANE PROBLEMY RYNKU PRACY W ŁODZI I REGIONIE
 
Obserwatorium Rynku Pracy dla Edukacji w ŁCDNiKP zaprasza do skorzystania w roku szkolnym 2023/2024 z oferty zajęć edukacyjnych dla uczniów. Konsultacje grupowe prowadzone są w zgłaszających się szkołach w wymiarze jednej godziny lekcyjnej i dotyczą rynku pracy oraz jego potrzeb.
 
Udział w zajęciach poszerzy wiedzę młodzieży na temat oczekiwań pracodawców oraz możliwości znalezienia zatrudnienia w różnych obszarach gospodarki regionu łódzkiego, a niezdecydowanym pomoże w zaplanowaniu ścieżki kariery zawodowej.
 
W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących terminu oraz tematyki zajęć prosimy o kontakt z Anną Gębarowską-Matusiak – specjalistą ds. statystyki i analiz w ORPdE (a.gebarowska-matusiak@lcdnikp.elodz.edu.pl) lub Jarosławem Tokarskim, kierownikiem Obserwatorium (tel. 42 678-33-78 w. 357, tel. kom. 503-761-371, j.tokarski@lcdnikp.elodz.edu.pl).
 
Opracowała:
Anna Gębarowska-Matusiak
Planowany termin zajęć:: 
Rok szkolny 2023/2024
Organizator: 
Anna Gębarowska - Matusiak
Pokaż więcej
strzałka w dół