Kurs kwalifikacyjny przygotowujący do roli i zawodu mediatora

Nr szybkiej informacji: 
155
Adresat: 
Nauczyciele wszystkich typów szkół
Informacja o wydarzeniu: 

 

Kurs przygotowujący do wykonywania zawodu mediatora 
 
 
Zapraszamy osoby zainteresowane do udziału w czterdziestogodzinnym kursie kwalifikacyjnym przygotowującym do pełnienia roli i zawodu mediatora. Szkolenie podstawowe z mediacji ma zapewnić przyszłym mediatorom podstawową wiedzę na temat mediacji oraz nauczyć podstaw warsztatu mediatora. Uprawnia ono również do starania się o wpis na listę mediatorów stałych   przy sądach okręgowych. Kurs będzie prowadzony, zgodnie ze standardami, we współpracy z uznanym ośrodkiem szkoleniowym dla mediatorów – Stowarzyszeniem Mediatorów Pactus. 
 
W programie kursu zaplanowano następujące zagadnienia:  
  • Zasady skutecznej komunikacji 
  • Psychologia konfliktu 
  • Aspekty prawne prowadzenia mediacji 
  • Zasady, korzyści i cele mediacji 
  • Warsztaty oparte na symulacji konkretnych przypadków 
Cena szkolenia: jest konkurencyjna na rynku (1500 zł), a dla klientów ŁCDNiKP – uczestników naszych form szkoleniowych  przyznajemy 20 % rabatu. 
 
Certyfikat: Uczestnicy kursu otrzymają certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia, zgodnie  z przepisami prawa, uprawniający do podjęcia zawodu mediatora oraz starania się o wpis na listę mediatorów stałych przy sądach okręgowych. 
 
Materiały szkoleniowe: Uczestnicy szkolenia otrzymają materiały szkoleniowe w formie skryptu i wyczerpującą, obszerną bibliografię.  
 
Miejsce zajęć: ŁCDNiKP, ul. Kopcińskiego 29, sala 201. 
 
Terminy: weekend 12-14 kwietnia  oraz weekend 19-21 kwietnia 2024 roku. W piątki w godz.: 16.00-19.00, w soboty i niedziele 9.00-16.00. Pierwsze zajęcia 12 kwietnia o godzinie 16.00
 
 
 
 
Organizacja:  
Beata Wielkopolan 
tel. 693440672 
Planowany termin zajęć:: 
12.04.2024
Organizator: 
Beata Wielkopolan
Pokaż więcej
strzałka w dół