Akademia Multimedialnego Nauczyciela

Nr szybkiej informacji: 
63
Adresat: 
n-le wszystkich typów szkół
Informacja o wydarzeniu: 

 

Akademia Multimedialnego Nauczyciela (AMN)
 
Serdecznie zapraszamy nauczycieli z wszystkich typów szkół do udziału w Akademii Multimedialnego Nauczyciela, którą poprowadzą konsultanci ŁCDNiKP. Spotkania będą odbywały się cyklicznie w formie zdalnej - w każdy drugi czwartek miesiąca, od godz. 16:30. Spotkania będą monotematyczne, można uczestniczyć w wybranych spotkaniach lub w całym cyklu. Czas trwania poszczególnych spotkań będzie uzależniony od tematyki oraz zainteresowań nauczycieli.
 
Spotkania w AMN umożliwią uczestnikom:
  • dzielenie się własnym doświadczeniem,
  • upowszechnianie informacji o sposobach stosowania multimediów w dydaktyce,
  • prezentowanie efektów nowatorskiej działalności, osiągnięć nauczycieli i uczniów.
Zajęcia będą dla uczestników inspiracją do poszukiwania i podejmowania nowych wyzwań edukacyjnych w zakresie wykorzystania multimediów do opracowywania materiałów dydaktycznych, ze szczególnym uwzględnieniem metod aktywizujących. W trakcie spotkań uczestnicy Akademii będą korzystali z udostępnionych, darmowych narzędzi. Podczas pierwszego spotkania zajmiemy się zagadnieniami dotyczącymi wykorzystania dźwięków w dydaktyce z uwzględnieniem sztucznej inteligencji.
 
Nauczycieli zainteresowanych prezentacją swoich doświadczeń i pomysłów dotyczących stosowania multimediów w dydaktyce prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: j.koludo@lcdnikp.elodz.edu.pl
 
Najbliższa sesja Akademii Multimedialnego Nauczyciela odbędzie się 9 listopada 2023r. w godz. 16:30 – 19:00. Wszystkie osoby, zainteresowane udziałem w Akademii prosimy o zarejestrowanie się elektronicznie, wykorzystując poniższy link
 
Spotkania będą się odbywały w usłudze TEAMS założonej w ubiegłym roku szkolnym. Wobec powyższego osoby zainteresowane uczestnictwem w AMN w ubiegłym roku szkolnym będą automatycznie informowane o kolejnych spotkaniach. Udział w Akademii jest bezpłatny.
 
Opracował:
 
Jarosław Koludo
Nauczyciel konsultant
Planowany termin zajęć:: 
9.XI.2023
Organizator: 
Jarosław Koludo
Pokaż więcej
strzałka w dół