Akademia Młodych Twórców zaprasza na zajęcia z programowania aplikacji webowych

Aktualności

Drodzy uczniowie szkół średnich!

Mamy przyjemność zaprosić Was na unikalną wyprawę z programowaniem aplikacji webowych przy użyciu frameworka Laravel! To szansa, którą warto wykorzystać, zwłaszcza jeśli masz między 13 a 19 lat (wszyscy uczniowie, którzy chcą poznać tą technologię są zaproszeni).
 
Zajęcia są prowadzone we współpracy z Fundacją Grupy Addictive przez doświadczonego eksperta w dziedzinie programowania, Karola Sobańskiego, prezesa zarządu Addictive Group – software house’u tworzącego aplikacje chmurowe, który od ponad 10 lat jest programistą aplikacji, a od kilku lat kieruje zespołami projektowymi tworzącymi oprogramowanie chmurowe dla klientów korporacyjnych. Karol prowadzi zajęcia z pasji i dlatego, że lubi dzielić się wiedzą w każdym środowisku, a w szczególności z ludźmi młodymi, którzy dopiero zaczynają swoją drogę z programowaniem i chcą poczuć, czy to coś dla nich.
 
Czego możesz się spodziewać na naszych zajęciach?
oznasz technologie współcześnie wykorzystywane w tworzeniu aplikacji webowych,
Skupimy się na Laravelu – najpopularniejszym w 2023 roku frameworku PHP, podążającym za najnowszymi wzorcami i standardami w programowaniu obiektowym,
Będziesz pracować w zespole nad ciekawymi projektami – zrozumiesz, jak przebiega kompletny proces tworzenia oprogramowania w biznesie,
Poznasz innych młodych entuzjastów technologii – kluczowym założeniem Akademii Młodych Twórców jest współpraca uczniów zainteresowanych technologiami i wspólne rozwijanie tych pasji
Kilka słów o doborze technologii od prowadzącego:
Uwaga: poniższy opis jest trudny, jednak daje pełny obraz – na ten moment nie musisz go w całości rozumieć, zajęcia zaczniemy od podstaw i wszystko stanie się z czasem jasne. Ale jeśli jesteś ciekawy/ciekawa jak podjąłem decyzję wyboru technologii z którymi pracuję, czytaj dalej.
 
Jakie są zalety poznania środowiska Laravel, które pozwolą Ci wyciskać z niego maksimum korzyści w praktyce? Laravel będący frameworkiem wysoce skalowalnym, o niskim progu wejścia umożliwia tworzenie zarówno prostych i przejrzystych aplikacji, jak również złożonych, wieloaplikacyjnych systemów, w tym także w zgodności z wzorcem microservices – dzięki temu wiedza, którą zdobędziesz przyda się przy projektach dowolnej skali i możliwe jest jej przenoszenie na coraz ambitniejsze projekty – baza znanych przez Ciebie narzędzi rozwija się razem z tobą i pozwala podejmować coraz ambitniejsze wyzwania wraz z coraz lepszym rozumieniem działania tych narzędzi. Jest na tyle elastyczny, że w Laravelu powstają małe aplikacje wykorzystywane przez parę osób, jak i systemy obsługujące miliony użytkowników. Wysoki poziom uporządkowania zarówno języka PHP (w wersji 8.0+), jak i frameworka Laravel ułatwia naukę i pozwala wypracować „jedno dobre rozwiązanie” dla większości problemów, czyniąc przygotowany kod bardzo czytelnym dla pozostałych programistów tego języka – czyli Wasza praca w grupie jest przyjemniejsza i efektywna mimo ewentualnego wzrostu skali.
 
Zapraszam każdego, kto czuje, że chce w przyszłości tworzyć aplikacje, które dotrą do milionów ludzi i będą dla nich wartościowe :-) nasze zajęcia to dobry początek takiej drogi w pracy programisty.
 

Zajecia odbywają sie w każdy WTOREK:

Czas trwania: 17:30 – 20:00

Lokalizacja: ŁCDNiKP ul. Kopcińskiego 29 Łódź SALA 108

Jeśli jesteś gotowy/a na fascynującą podróż w świat programowania i chcesz nauczyć się tworzyć własne aplikacje webowe, to jest to miejsce dla Ciebie!

Aby dołączyć do nas, prosimy o potwierdzenie uczestnictwa poprzez rejestrację: https://ecentrum.wckp.lodz.pl/zgloszenia/new/idCourse/75732

Do zobaczenia na zajęciach Akademii Młodych Twórców!

Pozdrawiamy,

Akademia Młodych Twórców

Pokaż więcej
strzałka w dół