Od pomysłu do działania - kluczowe etapy przygotowania projektu w ramach programu Erasmus+

Aktualności

zdjęcie podskakującej młodzieżyRegionalne Punkty Informacyjne programu Erasmus+, funkcjonujące w Kuratorium Oświaty w Łodzi oraz w Łódzkim Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego serdecznie zapraszają zainteresowanych dyrektorów i nauczycieli wszystkich typów szkół i placówek edukacyjnych, przedstawicieli samorządów lokalnych oraz instytucji związanych z edukacją na warsztaty poświęcone opracowaniu projektów edukacyjnych.

Spotkanie odbędzie się 25 października 2023 r. w godz. 15.30-19.00 w siedzibie Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego, Łódź, ul. Kopcińskiego 29, sala 310, III piętro.

Tematyka spotkania:

·      Rozpoznawanie potrzeb szkoły/placówki z zastosowaniem różnych metod – analiza SWOT, drzewo problemów, drzewo celów, poszukiwanie partnerów do projektu. 

·      Formułowanie celów w projekcie.

·      Planowanie działań.

·      Określanie rezultatów projektu.

Udział w zajęciach jest bezpłatny, zainteresowanych Państwa prosimy o zarejestrowanie się drogą elektroniczną na stronie https://ecentrum.wckp.lodz.pl/zgloszenia/new/idCourse/75741

Temat: Od pomysłu do działania - kluczowe etapy przygotowania projektu w ramach programu Erasmus+

Rodzaj: WN - warsztaty (N) W arkuszu rejestracyjnym prosimy podać służbowy adres mailowy w domenie elodz.edu.pl (dotyczy nauczycieli z Łodzi).

Małgorzata Bury - Regionalny Punkt Informacyjny Kuratorium Oświaty w Łodzi

Barbara Kuźnicka Wrąbel - Regionalny Punkt Informacyjny - ŁCDNiKP

 
Pokaż więcej
strzałka w dół