Bezpłatne szkolenia dla nauczycieli wszystkich przedmiotów, pedagogów i wychowawców

Aktualności

zdjęcie reklamowe

Jesteś nauczycielem - jesteś DORADCĄ. Bez względu na przedmiot, którego uczysz, czy też funkcję pełnioną w szkole (wychowawcy, pedagoga, dyrektora) masz wpływ na wybory zawodowe swoich uczniów. Co zrobić, aby lepiej przygotować się do pełnienia tej bardzo ważnej roli? 
Zapraszamy na bezpłatne 3-dniowe szkolenie „Kompetencje dla doradców”. Skorzystajcie z szansy i wybierzcie dogodny termin, nawet już w czerwcu albo w wakacje. Weekendowe spotkanie w trzygwiazdkowym hotelu pozwoli poszerzyć kwalifikacje zawodowe, ale też stworzy możliwość poznania ciekawych ludzi, wymiany doświadczeń, miłej integracji i relaksu. Szkolenia prowadzi grupa profesjonalnych trenerów z całego kraju, ekspertów doradztwa zawodowego i rynku pracy. Każdy uczestnik otrzymuje dostęp do najnowszych narzędzi edukacyjnych i scenariuszy zajęć, a także certyfikat potwierdzający nowe kompetencje, ważny w procesie awansu zawodowego. 
Rekrutacja do projektu trwa, pora na szybką decyzję i skorzystanie z okazji. Szkolenia są prowadzone w każdy weekend do końca wakacji, można więc wybrać dogodny dla siebie termin.
Zapraszamy 1-4 uczestników z każdej szkoły – projekt adresowany jest do szkół podstawowych, liceów, techników i szkół branżowych I stopnia. 
Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego realizuje szkolenia na terenie województwa łódzkiego.
W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego - tel. 660061922. 
 
Więcej informacji oraz zapisy:
 
Pokaż więcej
strzałka w dół