SEMINARIUM DLA NAUCZYCIELI MATEMATYKI GIMNAZJUM
Serdecznie zapraszamy nauczycieli matematyki w gimnazjach do udziału
w seminarium nt.
Jak przygotować ucznia do Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów?
Spotkanie odbędzie się 28 października 2014 roku w godz. 16.00 – 19.00 w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 8 w Łodzi,
ul. Czernika 1/3.
Celem seminarium:
· prezentacja przykładowych zadań,
· dobór metod i form pracy z uczniem zdolnym,







