KONFERENCJA DLA NAUCZYCIELI FIZYKI W GIMNAZJACH "Organizacja pracy w roku szkolnym 2014/2015"
KONFERENCJA DLA NAUCZYCIELI FIZYKI W GIMNAZJACH
Serdecznie zapraszamy nauczycieli fizyki na konferencję
Organizacja pracy w roku szkolnym 2014/2015,
która odbędzie się w poniedziałek 29 września 2014 roku w godz. 1500-1630 w IX Liceum Ogólnokształcącym w Łodzi przy ul. Paderewskiego 24, sala 15.
W programie spotkania:





