Dyrektorzy

Katalog dobrych praktyk w edukacji, zeszyt 42. Jak zainteresować edukacją?

 
Katalog dobrych praktyk w edukacji, zeszyt 42.  
 
Jak zainteresować edukacją? 
 
 
 
Katalog dobrych praktyk w edukacji jest jedną z wielu publikacji przygotowanych przez Wydawnictwo Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego. W zeszycie czterdziestym drugim prezentujemy doświadczenia nauczycieli związane wdrażaniem nowych strategii edukacyjnych.

Podsumowanie badań branży budowlanej

 
Podsumowanie badań branży budowlanej
 
Obserwatorium Rynku Pracy dla Edukacji funkcjonujące w Łódzkim Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego, we współpracy z Urzędem Statystycznym w Łodzi, zaprasza wszystkich zainteresowanych do obejrzenia spotkania poświęconego wynikom projektu badawczego pn.
 
Kształcenie i rynek pracy sektora budowlanego w regionie łódzkim.
 
Po

Konferencja podsumowująca konkursy z zakresu kompetencji przedsiębiorczych w roku szkolnym 2022/23.

Konferencja podsumowująca konkursy z zakresu kompetencji przedsiębiorczych w roku szkolnym 2022/23.
 
Rozwijanie pasji uczniów, doskonalenie umiejętności niezbędnych na rynku pracy oraz kształtowanie postaw przedsiębiorczych to główne cele, które przyświecały organizatorom projektów realizowanych przez Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego. Przez cały rok szkolny uczniowie pracowali metodą projektu, a najlepsi mogli skonfrontować się w rywalizacji konkursowej.

Katalog dobrych praktyk w edukacji, zeszyt 41. Rola ŁCDNiKP w realizacji projektu “Architekci wiedzy - szkoła ćwiczeń w Łodzi”

 
Katalog dobrych praktyk w edukacji, zeszyt 41.  
 
Rola Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego w realizacji projektu „Architekci wiedzy – szkoła ćwiczeń w Łodzi” 
 
 
Katalog dobrych praktyk w edukacji, zeszyt 41.

Strony

Pokaż więcej
strzałka w dół